Sklep Zoologiczny i Hodowla Ryb Akwariowych „Discus” Agnieszka Żyłka

Moja przygoda z akwarystyką rozpoczęła się, gdy miałem 8 lat. Mój tato przyniósł mi słoik, a w nim pływało pełno rybek. Bardzo mi się to spodobało, bo w tamtych czasach prawie w każdy domu było akwarium. Zacząłem pogłębiać wiedzę na temat hodowli rybek, prawidłowego zakładania i utrzymania akwariów.


Po 25 latach przygody z akwarystyką i rozmnożeniu przez siebie kilkunastu gatunków ryb postanowiłem otworzyć własny sklep zoologiczny z dużym działem akwarystycznym, który tak bardzo ukochałem przez te wszystkie lata.

Oczywiście moja żona pomagała mi i wspierała przy rozwoju naszego sklepu, dzięki wspólnemu zaangażowaniu stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy miłośnik zwierząt znajdzie wszystko czego potrzebuje


Jestem pewien, że nasze doświadczenie, które zdobyliśmy i nadal zdobywamy pomaga nam w dobrym prowadzeniu i rozwojowi sklepu, a co najważniejsze nasi klienci są zadowoleni z obsługi, naszego doradztwa, a my z faktu że powracają do naszego sklepu zoologicznego oraz że przybywa nam ciągle nowych klientów.