Sklep Zoologiczny i Hodowla Ryb Akwariowych „Discus” Agnieszka Żyłka

Moja przygoda z akwarystyką rozpoczęła się, gdy miałem 8 lat. Mój tato przyniósł mi słoik, a w nim pływało pełno rybek. Bardzo mi się to spodobało, bo w tamtych czasach prawie w każdy domu było akwarium. Zacząłem pogłębiać wiedzę na temat hodowli rybek, prawidłowego zakładania i utrzymania akwariów.


Sklep zoologiczny Discus
Sklep internetowy Discus
Zoologiczny sklep Online Discus

Po 25 latach przygody z akwarystyką i rozmnożeniu przez siebie kilkunastu gatunków ryb postanowiłem otworzyć własny sklep zoologiczny z dużym działem akwarystycznym, który tak bardzo ukochałem przez te wszystkie lata.

Oczywiście moja żona pomagała mi i wspierała przy rozwoju naszego sklepu, dzięki wspólnemu zaangażowaniu stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy miłośnik zwierząt znajdzie wszystko czego potrzebuje


Discus sklep zoologiczny
Discus
Sklep akwarystyczny Discus

Jestem pewien, że nasze doświadczenie, które zdobyliśmy i nadal zdobywamy pomaga nam w dobrym prowadzeniu i rozwojowi sklepu, a co najważniejsze nasi klienci są zadowoleni z obsługi, naszego doradztwa, a my z faktu że powracają do naszego sklepu zoologicznego oraz że przybywa nam ciągle nowych klientów.