„Idealne dla osób żyjących w pośpiechu i stresie. Akwarium koi i wycisza”

 

Obserwowanie tego przepięknego, barwnego i toczącego się wodnego życia koi nerwy, jest doskonałym lekiem dla osób posiadających stresującą pracę, zmęczonych i zaganianych. Stres jest głównym czynnikiem wywołującym różne choroby cywilizacyjne. W tak bardzo zaganianym świecie warto poświęcić chwilkę na odstresowanie się. Akwarystyka jest doskonałym hobby dla osób nie mogących poświęcić zbyt wiele czasu swoim pupilom, a dobór i wykonanie odpowiedniego akwarium można zlecić fachowcom, którzy zaaranżują Twoim w domu przepiękną ozdobę, której pozazdroszczą Ci wszyscy znajomi, ale co najważniejsze doskonałe narzędzie terapeutyczne.  Akwarium w domu sprawia, że się relaksujemy, tworzy wyjątkową atmosferę, stanowi swoistą oazę w każdym domu, oazę harmonii, ciszy i spokoju.

W dużej mierze dzięki tym właśnie właściwościom akwarystyka zyskuje coraz to szersze grono zwolenników. Akwaria coraz częściej stawiane są w restauracjach, przyciągając klientów gdyż wpływają pozytywnie na poprawę apetytu.  W przedszkolach, przychodniach stomatologicznych i innych, mają na celu uspokojenie i ogólną poprawę samopoczucia pacjentów.

Ustawienie akwarium w zakładzie pracy również ma pozytywny  wpływ na pracowników, działając motywująco, kojąco i odprężająco, a jednocześnie zwiększa się efektywność pracy.

 Dlaczego warto mieć akwarium, jego wpływ na zdrowie człowieka

„Doskonałe hobby dla zabieganych”

Wbrew panującemu przekonaniu, że trudno jest utrzymać akwarium w odpowiedniej formie, muszę wyrazić swoje zdanie, a mianowicie początki są zawsze trudne, ale czyż nie jest równie trudno nauczyć szczeniaka załatwiania się poza domem? W akwarystyce należy pamiętać o odpowiednim napowietrzaniu wody, filtrowaniu i dokarmianiu rybek.

Serdecznie zapraszam do sklepu Discus, gdzie posiadam w sprzedaży setki rybek akwariowych, akwaria, akcesoria i wiele innych niezbędnych artykułów do akwarystyki morskiej i słodkowodnej. Specjalizujemy się w akwarystyce i jako jedyni w okolicy możemy Państwu zaoferować bardzo szeroki wybór artykułów akwarystycznych. Od niedawna również w sklepi przy ul. Odrzańskiej 4 oraz już od lat w sklepie przy ul. Ocickiej 4. Serdecznie zapraszam!