Karma dla szynszyli

Szynszyle to najsłodsze gryzonie. Jeśli posiadasz szynszylę, prawdopodobnie wiesz, ile pracy potrzeba, aby była szczęśliwa i zdrowa. Dieta szynszyli jest bardzo specyficzna, więc musisz poświęcić trochę czasu, aby upewnić się, że karmisz ją odpowiednim pokarmem. Twoje małe szynszyle pokochają mieszankę suszonej ziół, siana, owoców,ziaren. Oferowana w naszym sklepie zdrowa i zbilansowana karma zawiera wszystkie składniki odżywcze, których potrzebują szynszyle, aby zachować zdrowie.

Karma dla szynszyli, co takiego jedzą szynszyle

Szynszyle są bardzo wybrednymi zjadaczami. Aby zachować zdrowie, potrzebują różnorodnych świeżych potraw i smakołyków. Ich zdrowie jest bezpośrednio związane z jedzeniem.
Szynszyle potrzebują w swojej diecie dużej ilości białka i tłuszczu. Niektóre z pokarmów, które możesz karmić swoją szynszylę to siano, lucerna, pietruszka, marchew, słodkie ziemniaki, jabłka, buraki, brokuły, banany, jabłka, płatki owsiane i kiwi. Odpowiednie pożywienie pomaga szynszylom w utrzymaniu zdrowego układu pokarmowego i utrzymaniu aktywności. Będą żyć dłużej i dobrze się rozwijać, jeśli otrzymają odpowiednie pożywienie. Zachęcamy do zakupy karmy dla szynszyli w naszym sklepie internetowym.

Karma dla szynszyli, sklep

Tutaj znajduje się 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry