Trociny i Podłoże

Trociny są przygotowane specjalnie do produkcji ściółki dla zwierząt. Powstaje poprzez rozdrabnianie trocin sosnowych, świerkowych, jodłowych, bukowych i innych gatunków drzew. Obecnie najczęściej używanymi rodzajami trocin są sosna i świerk.
Trociny to doskonały naturalny materiał, który zawiera dużą liczbę przydatnych substancji. Dzięki temu trociny zapewniają doskonałe warunki higieniczne dla zwierząt. Doskonale wchłania wilgoć i utrzymuje materiał w dobrym stanie. Jednocześnie materiał ten posiada charakterystyczny zapach, który ma naturalne działanie antybakteryjne.

Trociny i Podłoże dla gryzoni, sklep internetowy

Trociny i podłoża dla gryzoni, to obecnie najpopularniejsze są naturalne rozwiązania w pełni bezpiecznej w formie naturalnej, czyli wykonane z drewna. Drewniane podłoża sprzedawane są w formie trocin i pelletu. Mają wyjątkowe właściwości, chłonne, zapachowe i są w większości bezpyłowe. Dostępne w naszym sklepie jest również podłoże z włókien celulozowych. Kolorowe włókna celulozowe wyglądają atrakcyjnie i są w 99% biodegradowalne.

Trociny i Podłoże dla gryzoni

Tutaj znajduje się 19 produktów.

Pokazano 1-15 z 19 pozycji

Aktywne filtry