Obroża foresto dla psa i kota do 8 kg i powyżej. Obroża na kleszcze.

list Kategoria: Psy Data dodania: comment Komentarze: 0 favorite Wyświetlenia: 1084
Obroża foresto dla psa i kota do 8 kg i powyżej. Obroża na kleszcze.

Zima się kończy. Nadciągają cieplejsze dni, a wraz z mini zaczyna się okres pojawiania się kleszczy. Problem kleszczy niejednemu właścicielowi psa lub kota przysparza wielu zmartwień. Obecnie nie trzeba się już martwić, wystarczy zakupić odpowiednią obrożę przeciw kleszczom, polecamy obroże Foresto dla psa i kota w zależności od wagi czyli do 8kg i powyżej tej wagi. Obroża Foresto firmy BAYER jest jedną z najskuteczniejszej broni przeciwko kleszczom. Obroża Foresto  jest bezpieczna zarówno dla psów i kotów, jak i dla dzieci, które przytulają swoich czworonożnych przyjaciół. W przeciwieństwie do wielu innych obroży dostępnych na rynku - obroża Foresto nie przestaje działać nawet po kąpieli pupila. Zakładając obrożę trzeba pamiętać, aby była dość ciasno założona - powinna częściowo dotykać skóry zwierzaka.

Foresto przeciw kleszczom - skuteczna obroża dla psa i kota.

Obroże Foresto dopasują się do każdego psa i kota, a długi okres (7-8 miesięcy) działania ochrony sprawia, że wielu właścicieli zapomina, że ich kochany czworonożny przyjaciel ma taką ochronę i dlatego też warto zaznaczyć w kalendarzu datę do kiedy nasz piesek czy kotek będzie skutecznie chroniony od kleszczy. Warto tu pamiętać, że kleszcze wywołują bardzo groźne choroby takie jak babeszioza i bolerioza czyli zarażenie którymi może się źle skończyć dla naszego pupila. Więc biorąc pod uwagę zagrożenia wynikające z braku skutecznego zabezpieczenia przed kleszczami myślę, że warto zainwestować właśnie w obroże Foresto dla psa i kota gdyż jest to najskuteczniejsze rozwiązanie.

Pies z obrożą forosto na kleszcze

Obroża Foresto dla psa i kota może im również przeszkadzać. Co wtedy?

Są psy i koty, które nie lubią obroży - i dla tych czworonogów firma BAYER wyszła naprzeciw. Stworzyła krople Advantix dopasowane do odpowiedniej wielkości psa i Advantage - dla odpowiedniego kota. Krople te są stworzone, aby nie tylko odstraszały pchły, kleszcze, komary i muchy, ale również ma działanie owadobójcze, dzięki czemu ograniczone zostaje występowanie chorób odkleszczowych takich jak babeszioza i bolerioza. Krople mają jednak krótki czas działania - miesiąc. Płyn zakrapia się wzdłuż kręgosłupa u większych psów lub pomiędzy łopatkami u psów mniejszych. Środek może być stosowany również jako jeden z elementów leczenia alergicznego pchlego zapalenia skóry. Trzeba pamiętać, aby krople miały możliwość w pełni ochronić twojego pupila, przed podaniem płynu nie kąpać zwierzaka 2 dni przed lub 2 dni po.
Tak więc czy zastosuje się ochronę w postaci obroży czy kropli - wasz pupil odwdzięczy się za okazaną troskę. Natomiast właściciele czworonogów będą mogli spać spokojnie, nie myśląc o zbliżającym się sezonie na kleszcze.

Możesz zamówić obrożę Foresto zarówno dla psa i kota do 8kg i powyżej w naszym sklepie internetowym. Zabezpiecz swojego pupila już teraz obrożą Foresto.

Tags: pies kot
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień